Hakkımızda

Baskı çözümleri alanında (fotokopi,yazıcı, plotter, faks ve tarayıcı makineleri) Doğa Büro Araçları Ticaret ve Servis Limited şirketi; satış ve servis hizmetleri olarak, kurulduğumuz 2004 yılından bugüne ofis makineleri konusunda hizmet vermektedir

Firmamızın satış ve servisini yaptığı markalar :

  • a) XEROX Marka fotokopi ve yazıcılarının Yetkili Satış ve Servis,
  • b) OLİVETTİ / HP / SAMSUNG Marka fotokopi ve yazıcılarının Yetkili Satış ve Servis bayiliği

Müşterilerimizin dökümantasyon işleriyle ilgili tüm ihtiyaçlarına ait en uygun (maliyet analizi, teknoloji analizi vb.) çözüm danışmanlığıda yapmaktadır.

Fotokopi, Yazıcı, Faks, Tarayıcı ve Plotter cihazlarının alımı veya teknik servis hizmet alımları için, lütfen firmamıza danışın, Siz müşterimize en uygun çözümü sağlayacağımızdan eminiz.

Müşterilerimizin her türlü ürün ve malzemeye hızla ulaşmalarını sağlayarak, güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırarak maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak kalite anlayışımızdır.

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz baskı hizmet ve ürünleri alanında hizmet kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlıyoruz. Referanslarımız hakkında bizden her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda irtibata geçmeniz halinde yetkili arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede gerekli yardımı alabilirsiniz.

Birlikte; çalışmalarımızın en verimli hale gelmesi dileğiyle.

Saygılarımızla.

0 Comments
Çevreci Teknolojiler